• 7
 • 9
 • 8
 • N1
  TË KOMPANISË

  TË KOMPANISË

  Ne kemi një grup të personnels menaxhimit të kualitetit të lartë dhe profesionistë, të cilët bëjnë të produkteve të kualitetit të lartë dhe kanë aftësinë për të zhvilluar produkte të reja për të zgjeruar tregun tonë në shtëpi dhe jashtë vendit.
 • N2
  TEKNOLOGJIA

  TEKNOLOGJIA

  Pajisje të avancuar, kontroll të rreptë të cilësisë, shërbimit të klientit-orientimi, përmbledhje iniciativë dhe përmirësimin e defekteve dhe përvoja e gjerë të industrisë të na mundësojë për të garantuar më shumë konsumatorëve.
 • N3
  PRODUKT

  PRODUKT

  Ne garantojmë se kompania jonë do të përpiqemi të mira tona për të ulur koston e blerjes të konsumatorëve, shkurtojë periudhën e blerjes, produkteve të qëndrueshme të cilësisë, rritja
 • IMAGd0061

RRETH NESH

Hebei Linying Buliding materiale Teknologjia Co, Ltd, është një nga furnizuesit profesionale për produktet fillesë rebar dhe pajisjeve të lidhura në Kinë. Kompania është themeluar në vitin 2011, të cilat morën pjesë në bashkues rebar filetim, filetim dizajn makinë seri të produktit, zhvillimin, prodhimin, marketingun.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured